středa 1. března 2017

Finley Prince 'Breeze' - ITBE Basic Edition 2015


 Finley Prince 'Breeze' - ITBE Basic Edition 2015

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o svou první panenku od Integrity Toys. Je to překrásná panenka s jemnou malbou tváře, která se ve své krabici tváří velmi nenápadně
Opět jsem se nepoučila. Nemám nafoceno. Ale to Vás jistě už moc nepřekvapuje. Věřím, že to jistě přežijete, koneckonců na googlu je tisíce fotek panenky v krabici, takže kdyby Vás jó hodně zajímala, tak mrkněte tam. :-)

Ale jak říkám. Nepatří mezi ty IT panenky, u kterých už jen při pohledu do krabice oněmíte úžasem.

O to víc je pak člověk mile překvapen, když si panenku vybalí. Její nádherné modré retro šaty získají svůj tvar, vlasy zář, a panenka se najednou promění v krásnou jemnou vílu.


Můj první WOW údiv patřil právě těmto šatům, které jsou doladěné do posledních detailů.
Jsem milovnice retra a zejména 50.léta jsou mojí srdcovkou, takže tyhle šaty této víle závidím a sama bych je brala všema deseti!

K panence byl stojan a krásné černé lakované lodičky, které jí ale na nohách vůbec nechtějí držet a při každém sebemenším pohybu padají. Mrchy!


Tato kráska u mě dostala jméno Rachel Cooperová. Sedlo mi na ní hned jak jsem ji uviděla. 
Seznamte se.Rachel je pro mě pravá blondýnka. Je dokonalá, jemná a se správným výrazem andílka.Přestože jsem si tuto krásku původně koupila kvůli šití na panenky, přesvědčila mě, že nutně budu potřebovat  i její kamarádkyJe libo čaj o páté?


8 komentářů:

 1. Prekrásna IT kočka. Pre mňa menej "opozeraná", o to ma jej krása viac prekvapila.:-) Má krásne platinoé vlasy a sexi "kukuč" očí.
  Retro šaty sú nádherné, možno si pamätáš, že i ja milujem retro módu z 50. i 60. rokov a takéto strihy šiat.
  Krásne fotky si jej spravila. Najmä tie posledné pri dobrom čajíku.;-)
  Tieto fotky som si veľmi užila.

  OdpovědětVymazat
 2. Tahle kočka je dokonalá. U IT se mi občas nelíbí malba tváře, ale tahle je tak krásná. Máš talent na focení, takže prohlídka tvých fotek je lahoda pro oči :-) Moc se mi líbí fotka s čajem u palačinek :-D Je to jemná kráska, kterou bych snad chtěla mít i já :-D Jsem teď momentálně zaměřená na fantasy a extravagantní panenky, ale kdo ví, kdy mi hrábne :-D Každopádně tobě k téhle úžasné panence ještě jednou moc a moc gratuluji :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahojky Zmrzlinka80 je moc pěkná a milá :-) gratuluji

  OdpovědětVymazat
 4. Panenka je nádherná a já jdu zkusit, jestli si komentnu. :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherná panenka a na teď krásných fotkách vyniká její něžnost!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Je moc pěkná a milá.Pamatuju si,když jsem jí viděla poprvé na flickru,byla jsem z ní paf a moc jí chtěla.Zatím na ní nedošlo,pořád jí předbíhají jiné...

  OdpovědětVymazat
 7. Tohle je úžasně pozitivní panenka, zejména mezi integritkami. Člověk kolem sebe rád vidí usměvavou tvář a ne samé načuřené můry ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za návštěvu! ♥ Nicole