neděle 4. června 2017

Soutěž krásy - Miss Sweet Love 2017 - přihláška

Soutěž krásy 

Miss Sweet Love 2017 Ahoj sběratelé a sběratelky!
S tímto nápadem si v hlavě pohrávám už dlouho, a tak jsem se rozhodla jej konečně zrealizovat.
Ráda bych uspořádala pro naše krásné panenky soutěž krásy! :-)
Protože panenky nejsou lidi, je jasné, že to nebude úplně jednoduché a focení bude hodně, ale věřím, že výsledek bude stát za to.


JAK BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?

1. Každý týden vyhlásím zde na blogu další kolo soutěže, ve kterém Vám popíšu danou
disciplínu/úkol. Nebojte nebudu po Vás chtít žádné náročnosti. :-) Informaci o dalším kole budu rozesílat i emailem - pro ty, kteří na můj blog nechodí pravidelně.
2. Budete mít 14 dní na to (vždy určím datum), abyste panenku nafotili a fotografie mi poslali vždy na e-mail.
3. V případě zájmu mohu fotografie lehce upravit - vždy ale po předchozí po domluvě, jelikož i já budu potřebovat nějaký čas na zpracování.
4. Kolo s Vašemi fotografiemi a popisky zveřejním zde na blogu jako hotovou disciplínu.
5. Pod článkem nebo někde jinde (o tom ještě budu informovat) bude vždy anketa, kde bude možné hlasovat pro jednu z panenek, která se Vám zdá v daném kole nejlepší.
6. Anketa bude přístupná pro všechny návštěvníky blogu, kteří budou moci pro Vás hlasovat. A abychom s body více zamíchaly, tak vždy vyberu jednu z fotografií, která mě zaujme nejvíc a přičtu jí 5 bodů (hlasů) navíc. :-)
7. Panenka s nejmenším počtem hlasů vypadávat nebude, ale hlasy v určitých kolech se jí budou sčítat do finále.
8. Tři panenky s nejvyšším počtem hlasů vyhrají. Hrát se bude o různé a pěkné ceny - už teď je jasné, že každá královna krásy má svou korunku, šerpu a květiny - no a mimo to, vyhraje každá i něco navíc. Co? To se ale nechte překvapit. :-)
9. Nemusíte být žádný profi fotograf ani mít doma funglnovej foťák či plnou skříň panenek a oblečků. Většina úkolů bude vymyšlena tak, aby se mohl zůčastnit opravdu každý. V případě že byste nemohli daný úkol/disciplínu splnit, tak se nic neděje. Kolo můžete vynechat - žádná panenka tak nebude vyřazena ze soutěže, pouze se stane to, že nebude její jméno v anketě za dané kolo a tím pádem, nebude možné pro Vás hlasovat, a tak se Vaše šance na výhru sníží.
10. Veškerá výhra Vám pak bude zaslána poštou.PRAVIDLA SOUTĚŽE

1.
Do soutěže je možné přihlásit pouze jednu panenku, výběr pečlivě zvažte, po zahájení 1. kola soutěže, již nebude možnost výběr změnit.
2. Soutěž je určena pouze pro IT panenky a módní panenky barbie.
3. Aby byla soutěž spravedlivá, je potřeba aby Vámi vybraná panenka měla celokoubové tělo (nebo na něj byla přetělená, nemusí být originál) - jde především o to, abyste nebyli znevýhodněni při focení různých póz.
4. Vaše panenka může mít jakékoli originality - převlasení, přemalbu, jakékoli jiné vylepšení.
5. Fotografie, které budete do soutěže zasílat musí být v co nejvyšší kvalitě s minimální šíří alespoň 800pix, focené za dobře světelných podmínek (nejlépe na denním světle, bez blesku) - nezáleží čím budete fotit, hlavně nesmí být fotografie rozmazané.
6. Do soutěže se můžete za sebe přihlásit pouze jednou!
7. A teď šup šup na přihlášku. :-) Nepodceňujte krásu Vaší panenky!

PŘIHLÁŠKA

1.
Jméno panenky, kterou přihlašujete (to, které u Vás vlastní)
2. Název panenky (od výrobce)
3. Vaše jméno - křestní stačí
4. Váš e-mail
5. Web pokud vlastníte
6. Bydliště (stačí město)
7. V příloze zašlete fotografii své panenky - portrét. Tato fotografie bude zveřejněná zde na blogu, při představení všech soutěžících. :-)
8. Přihlášky mi zašlete na e-mail: panenkysoutezkrasy@seznam.cz ZMĚNA! Z organizačních důvodů budou přihlášky ukončeny 12.6. v 18.00h (pův. 15.6.)
Děkuji za pochopení. ☺


BUDU SE NA VAŠE KRÁSKY TĚŠIT! 


10 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To ráda slyším! :-) Už se těším na přihlášku.

   Vymazat
 2. Paráda jen nevím kterou :-D Zmrzlinka80

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Super holky, těším se! :D Kačí, ty jich máš na výběr tucet, budeš to mít těžké rozhodování.

   Vymazat
 3. Skvelý nápad, myslím, že sa zapojím tiež, bude to moja prvá súťaž :D Tiež sa ale neviem ešte rozhodnúť, koho vybrať, či Himiko (Ayumi) alebo moju novú Jean (Nataliu) :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paráda. :D Hm, těžká volba. Ale určitě vybereš správně! :-)

   Vymazat
 4. Vybratá modelka a odoslaná prihláška. Už som zvedavá na priebeh celej súťaže a najmä súťažnú úlohu prvého kola.:-) Skvelý nápad, ktorý mňa veľmi potešil. Konečne i v našich "vodách" sa koná nejaká zberateľská udalosť.:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Na soutěž se moc těším :-).Nezlob se,ale já se do soutěže nepřihlásím - časové důvody.Asi bych to nestíhala :-/ .Možná příští rok,jestli se soutěž bude opakovat ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak už som to poslala aj ja :D Som zvedavá :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Také jsem se přihlásila. Jsem na to všechno hrozně zvědavá :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za návštěvu! ♥ Nicole